Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 12 февраля 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 12 февраля 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:
s.Bubueci: str.Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin str-la, Mihai Eminescu, Tineretului, Tineretului str-la, 27 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
2. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Braniștii 3/2, 999, Dm.Rîșcanu 29/1, 29/2, 29A, 31/1, 31/2, 33/2, 33/4, 33/5, 35/2 - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 17:25, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
3. Anenii Noi:
str.B.P.Hajdeu, Concilierii Naționali, D.Cantemir, Florilor, Ion Soltîs, Luceafărul, Speranța, V.Jukovski - parţial în intervalul de timp între 13:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Balmaz, s.Mirnoe, s.Troița Nouă - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Calfa - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Roșcani - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
4. Cahul:
s.Burlăceni: str.M.Frunze, S.Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
5. Cantemir:
s.Ciobalaccia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Tartaul - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
6. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Ceadîr Lunga: str.M.Lomonosov, M.Gorkii, Lenin - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Congazcic: str.Gagarin, Mira, Molodejnaea, Mitula - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Corten: str.Comsomolskaia, Grigore Cotovschi, Lenin, Pobeda, Serghei Kirov - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7. Călăraşi:
str.Alexandru cel Bun, A.Mateevici, B.P.Hajdeu, C.Negruzzi, Gh.Asachi, M.Eminecsu, M.Kogîlniceanu, Ștefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Hîrjăuca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Hoginești - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8. Căuşeni:
str.D.Cantemir, M.Gorikii, M.Eminescu, str-la 2 Mira, str-la Păcii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Baccealia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Sălcuța - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9. Cimişlia:
str.M.Eminescu, Mircea cel Bătrîn, P.Roșca, Petru Zadnipru - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Bogdanovca Nouă - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10. Hînceşti:
str.Alexei Mateevici, Baştina, Boris Glavan, Codrilor, Constantin Negruzzi, Gura Cotului, Haiducului, Ion Fulga, Ion Neculce, Ion Neculce str-la, Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Moraru M., Nagornaea, Nicolai Nekrasov, Oleg Coşevoi, Osipenko, Pantelimon Halippa, Păcii, Pionerscaea, Pionerschii str-la, Prietenia, Romanova, Sleahul Meresenilor, Ştefan Vodă, Ştefan Vodă str-la, Tricolorului - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Bozieni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
s.Ciuciuleni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cornești - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Leușeni Vama - parţial în intervalul de timp între 08:20 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Logănești - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mereșeni - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Voinescu - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
11. Ialoveni:
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
12. Leova:
or.Iargara: str.Viilor - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13. Nisporeni:
str.Dacia, Ion Creangă, M.Viteazul, Suveranității, Tighina - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
s.Bursuc, s.Iurceni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Drojdieni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
14. Orhei:
s.Peresecina: str. 31 August, B.P.Hajdeu, D.Cantemir, M.Eminescu, Ștefan cel Mare, V.Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Peresecina: str. 31 August, Butoi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Peresecina: str.A.Donici, Cosmonauților, Dokuciaev, M.Eminescu, Tineretului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Vatici - parţial în intervalul de timp între 08:50 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Străşeni:
str.Ștefan cel Mare, V.Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Micleușeni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Vorniceni - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
16. Ştefan Vodă:
str.Constructorilor, Libertății - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Feștelița: str. 1 Mai, Alba Iulia, Alexai Moga, Bîcovscogo, D.Postolache, Enghelisa, Grecico, Mira, Molodejnaia, Pobeda, Slava, V.Tereșcova - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:05, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
17. Taraclia:
s.Hagichioi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
18. Teleneşti:
s.Inești - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
07.02.2019