Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 14 июня 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 14 июня 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Minsk 33A, Plaiului 6-8, 18, 28-50, 11-35, str-la Plaiului 5, Riga 1-7, 17, 10-38, Talin 13 - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
str.Trandafirilor 7, 7/3, 9/1, bd.Decebal 70 - în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
 
2.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str. 31 August 161, A.Lăpuşneanu 2-16, 5, 9, 24, A.Şciusev 139, 141, 143, 149, 999, T.Ciorbă 10A - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Bisericii 7-25, 18-34, str-la Bisericii 2-8, 3-19, 29, Gh.Codreanu 46-54, 59-89, Dragomirna 11-49, 63, 28-58, 68, Humuleşti 1-3, Rariştii 12, Schitului 1-21, 2-32, Toporaşilor 3 - în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
str.Durleşti, Florilor, Gribov, Livezilor, Maria Cibotari, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu str-la, Păcii, Tudor Vladimirescu, Tudor Vladimirescu str-la, Vasile Alecsandri, Vovinteni, Vovinteni 1 str-la, Vovinteni 2 str-la - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
4.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Schinoasa Deal, Sihastrului - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
5.      Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:
str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Budeşti, Maria Drăgan, Mircea Cel Bătrîn, Stejarilor, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului, Tohatin, Vasile Alecsandri, 31 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.A.Lupan 15, Putnei 8, 24 - în intervalul de timp între 09:25 - 17:25, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Anton Pann 19, Colina Puşkin 4, 8A, Ion Pruncul 2-24, 3, 9, 13, Mitr.Bănulescu Bodoni 20, 9001, 9005, 9006, P.Rareş 33, 35, 37 - în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
str.Miron Costin 13/7, 13/8, bd.Moscova 12, 12/4, 14, 14/1, 16 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:10, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7.      Anenii Noi:
s.Cobusca Veche - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Hîrbovăţul Nou - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Şerpeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
8.      Basarabeasca:
str.Independenţei, Karl Marx, Konaea, Vasilii Ceapaev, Voczalnaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9.      Cahul:
s.Burlacu - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Burlăceni: str.Gvardeiscaea, Lenin - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10.   Cantemir:
or.Cantemir: str. 31 August 1989, Basarabia, Iurie Gagarin, Ştefan Vodă - în intervalul de timp 10:00 - 12:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Cania - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cîrpeşti - parţial în intervalul de timp între 11:30 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Hîrtop - parţial în intervalul de timp între 14:30 - 15:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Porumbeşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
11.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Ceadîr-Lunga: str.Cikalov, Iubileinaea, Karl Marx, Lenin, Petru Cazmalо, Sverdlov, Sîrtmaci, Sîrtmaci str-la, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cazaclia: str. 24 August, Alexandr Puşkin, Cazaclia, Chirov, Ciapaeva, Ciapaeva str-la, Comsomoliscaea, Corciaghina str-la, Crupscaea, Cutuzova str-la, Dimitrova, Eaneva, Goricogo str-la, Griboedova str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Lev Tolstoi str-la, Maxim Gorki, Miciurin, Mihail Frunze, Molodejnaea, Nicolai Pirogov str-la, Ogorodnaea, Ostrovscogo str-la, Sadovaea, Serghei Lazo, Vladimir Maiacovski str-la, Voroşilov, Voroşilov str-la, Zarecinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Chiriet-Lunga: str.Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Maxim Gorki, Serghei Lazo, Svoboda, Voczalinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Congaz: str.Alexandr Puşkin, Bloca, Cebanova, Grigore Cotovschi, Kalinin, Lev Tolstoi, Melnicinaea, Mihai Gazi, Molodejnaea, Polevaea, s.Congaz, Sadovaea, Serghei Lazo, Voroşilov - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Copceac: str. 1 Mai, 28 Iunie, Boris Glavan, Iurie Gagarin, Sadovaea - în intervalul de timp 15:00 - 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Corten: str.Dimitrova, Gheorghi Jucov, Micurina - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Dezghingea: str.Butuca, Ciachira, Gherţena, Grigore Cotovschi, Lev Tolstoi str-la, Matrosov, Mihail Frunze, Mihail Şolohov, Pobeda, Serghei Lazo, Suslova, Sverdlova, Tretiacov, Zaica str-la - în intervalul de timp 15:30 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Dezghingea: str.Budionnîi, Diubina str-la, Dovjenco, Dubinina, Dzerjinscogo, Gherman Titov, Gherţena, Lenin, Matrosov, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mihail Tuhacevski, Mihail Şolohov, Oleg Coşevoi, Pobeda, Rabociaea, Serghei Lazo, Serghei Tiulenin, Serghei Tiulenin str-la, Vlasenco, Volghina str-la - în intervalul de timp 13:30 - 15:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Dezghingea: str.Calinina, Comsomoliscaea, Crîjanovscogo, Cuprina, Cuprina str-la, Cutuzova, Nevski, Nicolai Nekrasov, s.Dezginja, Sportivă, Suvorova, Zoia Kosmodemianskaea - în intervalul de timp 10:30 - 12:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Dezghingea: str.Enghels, Lenin, Ogorodnaea, s.Dezginja, Vlasov str-la, Vlasova - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
12.   Călăraşi:
str.Alexandru cel Bun, Alexandru cel Bun str-la, Maria Cibotari, Mihai Eminescu, Nicolae Testemiţeanu, Pantelimon Halippa - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Hogineşti - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Rădeni - parţial în intervalul de timp între 10:45 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
13.   Căuşeni:
s.Chircăieşti - parţial în intervalul de timp între 11:00 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Hagimus - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Leuntea, s.Valea Verde - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ochiul Roş - în intervalul de timp 09:00 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Plop-Ştiubei - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
14.   Cimişlia:
s.Marienfeld - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
15.   Criuleni:
str. 23 Iunie, 31 August 1989, Alexei Donici, Bul.Biruinţa, Iurbacas, Pobedî str-la, Viilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Măgdăceşti: str.Cuza-Vodă, Dimitrie Cantemir, Măgdăceşti, Mihai Eminescu, Mitropolit Bănulescu-Bodoni, Mitropolit Varlaam, Nicolae Milescu Spătaru, Păcii, Veronica Micle - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Sagaidac - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
16.   Hînceşti:
str.Alexei Mateevici, Baştina, Boris Glavan, Codrilor, Constantin Negruzzi, Gura Cotului, Haiducului, Ion Neculce, Ion Neculce str-la, Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Moraru M., Nagornaea, Nicolai Nekrasov, Oleg Coşevoi, Osipenko, Păcii, Pantelimon Halippa, Pionerscaea, Pionerschii str-la, Prietenia, Romanova, Sleahul Meresenilor, Ştefan Vodă, Ştefan Vodă str-la, Tricolorului - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Boghiceni - în intervalul de timp 14:00 - 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Cărpineni: str.A.Donici, Ştefan Vodă, Biruinţa, B.P.Hajdeu, B.Glavan, Botanica, Calinin, Independenţei, Ion Creangă, Gagarin, Leovscaia, M.Gorikii, M.Frunze, Molodejnaia, Morozov, Ogorodnaia, Oleg Coşevoi, Pervomaiscaia, Sverdlova, Tcacenco, Zorile - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Căţeleni - parţial în intervalul de timp 09:20 – 17:20
s.Ciuciuleni - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Horjeşti - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Nemţeni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sărata Galbenă: str.Boris Glavan, Criucova, Grădinilor, Grigore Cotovschi, Hînceşti, Ion Soltîs, Matrosov, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Nikolai Vatutin, Octeabriscaea, Ogorodnaea, Sfîntul Gheorghe - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
17.   Ialoveni:
or.Ialoveni: str.Alexandru Cel Bun, Braşov, Brăila, Constanţa, Daniil Sihastru, Mihail Frunze, Păcii, Prieteniei, Vlad Ţepeş - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 (1 oră), pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Ialoveni: str.Alexandru Hîjdeu, Aurel David, Cetatea Albă, Ialoveni, Ialoveni str-la, Libertăţii, 27 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
or.Ialoveni: str.Carpaţilor, Chilia, Constantin Stamati, Petru Rareş, Petru Zadnipru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 (1 oră), pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Ialoveni: str.Codru, Entuziaştilor, Fructelor, Grădinilor, Tricolorului, Tudor Vladimirescu - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 (1 oră), pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Ialoveni: str.Ialoveni, Ion Creangă, Mihai Viteazul, Victoria - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 (1 oră), pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Ialoveni: str.Veniamin Zarzăr, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ialoveni, Hotinului, Chilia, Cetatea Albă, str. şi str-la 27 August - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Răzeni - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 20:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Suruceni - în intervalul de timp 09:00 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Ţipala - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 12:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
18.   Leova:
s.Tomai - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
19.   Nisporeni:
s.Boldureşti - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Marinici - în intervalul de timp 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Valea-Trestieni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
20.   Orhei:
str.A.Belschii, Biriukov, Braşoveanu, Florilor, Iaşi, Vissarion Belinski - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 12:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
str.Ciobanu Tamara, Constantin Negruzzi, Ioana Iakir, Privighetorilor, Roman Tudose, Vasile Lupu, Vladimir Copоl - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Furceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Lucaşeuca - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 19:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21.   Străşeni:
or.Bucovăţ: str.Maria Magdalena, S.Lazo, V.Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Voinova - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
22.   Ştefan Vodă:
str.Ion Creangă, Vasile Alecsandri, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:40, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Feşteliţa: str. 1 MaI, Aexei Moga, Grecico, M.Eminescu, Pobeda, Valentina Tereşcova - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Popeasca: str.Cotovschi, I.Creangă, I.Soltîs, Iscra, S.Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:15, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Purcari - parţial în intervalul de timp între 11:30 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Tudora: str.Ştefan cel Mare - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
23.   Taraclia:
s.Musaitu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
24.   Teleneşti:
s.Chiştelniţa - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sărătenii Vechi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Ţînţăreni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Văsieni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
 
 

За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.

 

Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.

 
11.06.2018