Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 16 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати
Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в четверг, 16 мая 2019, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1. Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Calea Ieșilor 27A, 33, 35, 37, 37/2, 39, 39/1 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Calea Ieșilor 35 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Onisifor Ghibu 9, 9/1, 11/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 17, 19, Sucevița 31, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 38/2, 38/3 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
or.Durlești: str.Atelierilor, Cantinei, Cartușa, Tineretului - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Durlești: str.T.Vladimirescu, Junimii, Creangă, Durlești - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
3. Chişinău, sectorul Centru:
str.A.Bernardazzi 42-54, 43-67, Armenească 1-17, 2-18 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Grenoble 159/4, 159/5, 159A - în intervalul de timp între 10:00 - 13:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
4. Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Otovasca 27A, Uzinelor 19, 19A - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5. Chişinău, sectorul Ciocana, s.Coloniţa:
s.Colonița: str.Albișoara, Dacilor, Greacă, Haiducului, Movileni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6. Chişinău, sectorul Rîşcani:
bd.Moscovei 16 scara 3 și 4 ap.49-102 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice
str.Bogdan Voievod 1/1, 2, 2/5, 10, 10/1, 12, 12A, 999, Florilor 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 4/6, 9999, Nadejda Russo 16 - în intervalul de timp între 09:25 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Cucorilor 8/1, 8A, 18, Socoleni 20 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
7. Basarabeasca:
s.Abaclia: str.Alexandru Donici, Dacia, Dimitrie Cantemir, Ion Secrieru, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Moldova, Serghei Lazo, Spitalului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
8. Cahul:
or.Cahul: str.Alexei Şciusev, Constantin Stamati, Florilor, Gura Frumoasei, Ion Creangă, Lăutarilor, Lev Tolstoi, Mărăşeşti, Muşeţel, Prieteniei şos., Republicii, Stejarilor, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 12:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Cahul: str.Păcii, P.Rumeanțev, Șolohov - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Alexandrfield: str. 30 Let Pobedî, 8 Martie, Parcovaia, Sadovaia - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Burlacu, s.Spicoasa, s.Taraclia de Salcie, s.Tartaul de Salcie - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9. Cantemir:
s.Baimaclia - parțial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru conectarea noului consumator
s.Cîrpești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Porumbești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
10. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Comrat: str.Galaţan, Gavrilov, Nicolai Gogol, Osipenko, Tretiakov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Chiriet-Lunga: str.Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Maxim Gorki, Serghei Lazo, Svoboda, Voczalinaea - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 11:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cioc-Maidan: str.Cotovski - parțial în intervalul de timp între 10:00 – 11:30, pentru conectarea noului consumator
s.Cișmichioi: str.Bolgradscaea, Lenin, Lenin str-la, Limanscaea, Ogorodnaea, Pionerscaea, Pionerschii str-la, Pocitovaea, Pogranicinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gaidar: str.Mihail Lomonosov, Serghei Lazo - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
11. Căuşeni:
s.Chircaiești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ciuflești - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 19:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Ochiul Roș, s.Picus - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Tănătatii Noi - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Zaim - parțial în intervalul de timp între 15:00 – 17:00, pentru conectarea noului consumator
 
12. Cimişlia:
s.Gura Galbenei: str.Alexandr Puşkin, Alexei Mateevici, Damian, Florilor, Gura-Galbenei, Haiducilor, Livezilor, Partizanilor, Stefan Voda, Trandafirilor, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13. Hînceşti:
s.Dancu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mingir - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
14. Ialoveni:
or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Puhoi - parțial, în intervalul de timp între 10:55 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Suruceni - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ulmu: str.Grădinilor, Pantelemon Halippa, Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
15. Leova:
s.Cîmpul Drept, s.Sărățica Nouă, s.Sărățica Veche, s.Tomaiul Nou - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sarata Noua - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
16. Nisporeni:
s.Grozești, s.Bărboieni - parțial în intervalul de timp între 10:00 – 16:00, pentru conectarea noului consumator
s.Șendreni, s.Vărzărești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
17. Orhei:
or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Gheorghe Asachi, M.Frunze, Sălcilor, Unirii, Vasile Mahu - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Chiperceni - parțial, în intervalul de timp între 11:30 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
18. Străşeni:
s.Chirianca, s.Voinova - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:45 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vorniceni: str.Ștefan cel Mare, 1 Mai, Nicolae Milescu Spătaru, Alexei Mateevici, Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17.00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
19. Ştefan Vodă:
s.Olănești: str. 31 August, Florilor, Gh.Asachi, N.Testemițeanu, Pirogov, Nistreană, Străjerilor, Vladimir Maiakovski - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Olănești: str.Nistreană, Olăneşti, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Palanca: str. 50 Let Sov.Moldavii, Academicianul Ghidirim, Fraţii Dumitraşco, Livezilor, Ştefan Vodă - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 11:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Tudora: str.Ion Creangă, Ion Palancean, Mihai Eminescu, Tudora - parțial, în intervalul de timp între 12:20 - 14:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Viișoara - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
20. Taraclia:
s.Cairaclia: str.Chirov, Dimitrova, Lenin, Sov.Armii, Suvorova str-la, Taras Şevcanco str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
21. Teleneşti:
or.Telenești: str.Dimitrie Cantemir - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Mihalașa Nouă, s.Mihalașa - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
13.05.2019