Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в пятницу, 22 июня 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:

Страница для печатиСтраница для печати

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что в пятницу, 22 июня 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:
 
1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Minsk 33A, Plaiului 6-8, 18, 28-50, 11-35, str-la Plaiului 5, Riga 1-7, 17, 10-38, Talin 13 - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
 
2.      Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
str.Albişoara, Crizantemelor, Garofiţa, Iurie Gagarin, Sfînta Maria, Ştefan Cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
3.      Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Constituţiei 4, Drumul Taberei 28-72, 41-75, 9001, Durleşti 13, Ioana Radu 29, Roşiori 31, 37, 60, V.Lupu 42-48, 81-95, Voievozilor 1A, 1, 2, 4, 6, 8, Vovinţeni 11 - în intervalul de timp între 14:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
4.      Chişinău, sectorul Centru:
str.Dîmbului 8-26, 9-29, Drumul Viilor 1-13, 4-12, str-la Drumul Viilor 2, Lacului 43, str-la Parcului 8, 10 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
5.      Chişinău, sectorul Ciocana:
str.Ciocana 8, 10, 10/1, M.Drăgan 11, 13/1, 9999, Meşterul Manole 14/2, 12/2 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Dumbrava Roşie 1, 2, 3, Florării 43, Vadul lui Vodă 16-28, 17 - în intervalul de timp între 08:30 - 12:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Igor Vieru 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/1A, Mircea cel Bătrîn 24/5, 26/1, 26/3, 26/4, 26/6, 28/1, 28/2, 28/4, 28, 30, 9999 - în intervalul de timp între 09:10 - 12:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Vadul lui Vodă 68, V.Vărzaru 1 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
6.      Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:
str.Bubueci 9999, Livezilor 29/3, T.Bubuiog 1, 1C, 2D, 999, str-la T.Bubuiog 7, 10, or.Chişinău: str.Uzinelor 186/5, 188, 198, 201/1, 208, 210/1, 210/2, 214 - parţial în intervalul de timp între 13:30 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
7.      Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:
str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Budeşti, Maria Drăgan, Mircea Cel Bătrîn, Stejarilor, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului, Tohatin, Vasile Alecsandri, 31 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
8.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Anton Pann 19, Colina Puşkin 4, 8A, Ion Pruncul 2-24, 3, 9, 13, Mitr.Bănulescu Bodoni 20, 9001, 9005, 9006, P.Rareş 33, 35, 37 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
9.      Anenii Noi:
str.Concilierii Naţionali - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Mărţişor - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cobusca Nouă - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gura Bîcului - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 12:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Socoleni - parţial în intervalul de timp între 09:55 - 17:55, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Şerpeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
10.   Basarabeasca:
or.Basarabeasca: str. 1 Mai JD, 1 Mai str-la JD, 24 August, 24 August Jd, Alexandr Puşkin JD, Alexandr Puşkin str-la JD, Basarabia str-la JD, Budionnîi JD, Comsomoliscaea, Comsomoliscaea Jd, Crasnoarmeiscaea Jd, Depoului Jd, Depoului str-la Jd, Drujba JD, Matrosov, Matrosov JD, Mira Jd, Molodejnaea jd, N.Krupskaea, N.Krupskaea str-la, Nicolai Gogol, Nicolai Gogol JD, Privogzalinaea jd, Puteiskaea Jd, Raketnaea, Raketnaea JD, Serghei Kirov JD, Serghei Lazo JD, Stepnaea, Stepnaea Jd, Ucrainscaea Jd, Vasilii Jukovski, Vasilii Jukovski JD, Verhnii str-la Jd, Vladimir Maiacovski JD, Voczalinaea Jd, Voczalnaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Basarabeasca: str. 1 Mai JD, 1 Mai str-la JD, Comsomoliscaea, Comsomoliscaea Jd, Privogzalinaea jd, Voczalinaea Jd, Voczalnaea - în intervalul de timp 12:30 - 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Basarabeasca: str. 1 Mai JD, Comsomoliscaea Jd, Lenin, Lenin JD, Privogzalinaea, Privogzalinaea jd, Stepan Razin, Stepan Razin JD, Voczalinaea Jd - în intervalul de timp 14:00 - 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Basarabeasca: str.Alexandr Puşkin JD, Basarabia str-la JD, Depoului Jd, Matrosov, Matrosov JD, Mira Jd, Nicolai Gogol, Nicolai Gogol JD, Raketnaea, Raketnaea JD, Stepnaea, Stepnaea Jd, Vladimir Maiacovski JD - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Basarabeasca: str.Cerneakovski, Karl Marx, Sovetskaea, Vasilii Ceapaev - în intervalul de timp 11:00 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Carabetovca: str.Grigore Vieru, Miciurin - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
11.   Cahul:
or.Cahul: str.Doinelor, Fraţii Jderi, Ilia Repin, P.Rumeanţev, Republicii, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
or.Cahul: str.Ion Luca Caragiale, Ion Neculce, Matei Basarab, Tineretului - în intervalul de timp 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Frumuşica - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Susleni  - în intervalul de timp 11:30 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
12.   Cantemir:
s.Ciobalaccia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Ghioltosu - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 14:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Porumbeşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sadîc: str. 1 Mai, 31 August 1989, Andropova, Ealpugscaea, Ion Creangă, Lenin, Plopilor, Taracliica - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
13.   Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Vulcăneşti: str. 25 Siezda, Cahul, Cahul str-la, Mihail Frunze str-la, Ostrovscogo, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Chirsova: str.Comsomoliscaea, Iubileinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Congaz: str. 28 Iunie, Bugeacului, Buiuclî, Cosmonauţilor, Dokuceaev, Kalinin, Lenin, Maxim Gorki, Miciurin, Miciurin str-la, Nikolaev, Novaea, Octeabriscaea, Ohotniceaea, Pionerilor, Serghei Kirov, Serghei Kirov str-la, Serghei Koroliov, Sovetscaea, Stroitelnaea, Sverdlov, Vasilii Ceapaev, Vinogradnaea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
14.   Călăraşi:
s.Pituşca, s.Mîndra - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Rădeni - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 19:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
15.   Căuşeni:
str.Calea Brezoii, Fîntîna Mocanilor, Tineretului, V.Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Chircăieşti - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Sălcuţa - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
16.   Cimişlia:
s.Gura Galbenei: str. 1 Mai, 8 Martie, Alexandr Puşkin, Gura Galbenei, Ion Creangă, Mihail Frunze, Prietenii, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
17.   Criuleni:
s.Bălăbăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Işnovăţ - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Rîşcova - în intervalul de timp 09:15 - 10:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
 
18.   Hînceşti:
s.Ciuciuleni - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Crasnoarmeiscoe: str.Boris Glavan, Cicalova, Comsomoliscaea, Ion Soltîs, Lenin, Lesnaea, Nicolai Pirogov, Ogorodnaea, Oziornaia Str-La, Pervomaiscaea, Serghei Lazo, Stepnaea, Sverdlova, Ţentralinaea, Vinogradnaea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Drăguşeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Mereşeni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Negrea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pervomaiscoe - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
19.   Ialoveni:
str.Alexandru Hîjdeu, Aurel David, Cetatea Albă, Ialoveni, Ialoveni str-la, Libertăţii, 27 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Horeşti - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mileştii Mici - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Mişovca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 11:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Răzeni - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 20:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ţipala - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 15:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
20.   Leova:
s.Sîrma - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21.   Nisporeni:
s.Cioreşti, s.Vulcăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Grozeşti - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Valea-Trestieni - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
22.   Orhei:
str. 31 August, Grigore Ureche, Haiducul Tobultoc, Ion Soltîs, Gagarin, M.Viteazul, Victoria - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.C.Negruzzi, Sf.Dumitru, V.Lupu - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Mihail Mîndru, S.Lazo, Trosceanscaia, Zemţov - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
23.   Străşeni:
or.Străşeni: str.Alecu Russo, Alexandru Marinescu, Alexei Mateevici, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Chişinăului Şos., Codrilor, Decebal, Doina şi Ion Aldea Teodorovici, Drumul Chisinaului, Drumul Scorenilor, Exstravelant, Fãgureni, Grigore Ureche, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Miron Costin, Morilor str-la, Orheiului, Pãcii, Polihronie Sîrcu, Serghei Lazo, Traian, Unirii, Valeriu Cupcea, Vasile Alecsandri, Veronica Micle, Victor Crăsescu, 1 Mai - parţial în intervalul de timp 10:00 – 14:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Cioreşti, s.Vulcăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cojuşna: str.Cîmpiilor, Mihai Viteazul, Nicolae Milescu Spătaru, Primăvarii, s.Cojuşna, Sireţului, Vasile Lupu, Victoriei, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 14:30 - 19:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Pănăşeşti - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 13:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Zubreşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
24.   Ştefan Vodă:
s.Popeasca: str.Cotovschi, I.Creangă, I.Soltîs, Iscra, S.Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:15, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Răscăieţi: str.Lesnic - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
25.   Taraclia:
s.Borceag: str. 31 August 1989, Cicalova, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 14:30, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Borceag: str.Cicalova, Grigore Cotovschi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:30, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Borceag: str.Ion Creangă, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Borceag: str.Mihail Frunze, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 12:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Mirnoe: str. 8 Martie, Stepnaea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Tvardiţa: str.Iurie Gagarin, Lenin, Nikolai Vatutin - parţial în intervalul de timp între 11:30 - 12:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Valea Perjei: str.Alexandr Puşkin, Bazarnaea, Calinina, Calinina ,str-la, Chirov, Ciapaeva str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Molotcova, Suvorova, Valea Perjei, Zarecinaea, Zavetî Iliicia - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
26.   Teleneşti:
or.Teleneşti: str.Alecu Russo, Izvoraş, Matei Basarab - în intervalul de timp 08:30 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
or.Teleneşti: str.Dimitrie Cantemir, s.Mihalaşa Nouă - în intervalul de timp 10:30 - 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Ţînţăreni, s.Mîndra - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
 
 
За дополнительной информацией просим обращаться в Службу Поддержки Клиентов по телефону круглосуточной службы 022-43-11-11.
 
Приносим извинения за возможные неудобства, к которым может привести перерыв в подаче электрической энергии.
 
20.06.2018